Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zapał bycia we wspólnocie

Na Diecezjalnych Dniach Młodych byłam po raz pierwszy. Z grupą młodzieży z mojego dekanatu zostaliśmy przydzieleni do parafii w Rytwianach. Naszym kościołem stacyjnym był kościół p. w. św. Barbary w Staszowie.

Na samym początku to spotkanie zrobiło na mnie dobre wrażenie. Będąc pośród dużej grupy nieznanej młodzieży, czułam się bardzo dobrze. Każdy był dla siebie miły i uśmiechnięty. Duże wrażenie wywarło na mnie spotkanie ze wspólnotą Przymierze Miłosierdzia. Byłam zachwycona świadectwem jakie przedstawili członkowie tej wspólnoty. Najlepiej czułam się podczas śpiewu i tańca.

Pobyt na Diecezjalnych Dniach Młodych w Staszowie rozbudził we mnie zapał bycia we wspólnocie parafialnej.

Izabela Woźniak   Izabela Woźniak
Izabela Woźniak

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu