Nowy numer 3/2021 Archiwum

Sprawdź i wygraj!

Byłaś(eś) na Dniach Młodych? Możesz wygrać upominek od sandomierskiego "Gościa Niedzielnego".

Masz szansę na prezent od GN, jeśli odnajdziesz się na fotografii umieszczonej w tych galeriach:

Co trzeba zrobić? Musisz nam przysłać emailem swoją fotografię w stroju, w jakim byłaś(eś) na Dniach Młodych.

W tytule emaila proszę napisać „Młodzi - konkurs”, a w treści podać tytuł galerii oraz numer zdjęcia, na którym jesteś widoczna(y).

Nie zapomnij podać swojego adresu oraz telefonu kontaktowego

Nagrody - upominki GN oraz zestawy niespodzianki - otrzyma 10 osób, które jako pierwsze przyślą pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: sandomierz@gosc.pl.

Na emaile czekamy do 25 września do godz. 24.00.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu