Nowy numer 3/2021 Archiwum

Ogarniamy to wszystko

Musimy wszystkich rozlokować, wydać "pakiet wjazdowy" i przekazać garść informacji. Dajemy radę.

Do przyjęcia młodych przygotowywaliśmy się podczas spotkań w ciągu roku. Omawiane były sprawy organizacyjne i przydział obowiązków. Dziś mamy chyba najbardziej pracowity dzień, bo trzeba przyjąć naszych przyjaciół, którzy trafiają do naszej parafii, rozdzielić noclegi i zadbać, aby im niczego nie brakowało. Myślę, że ogarniamy to wszystko. Część wolontariuszy rozprowadza tych, co przyjechali do konkretnych rodzin na noclegi, potem mamy się zebrać na wspólną modlitwę. To my odpowiadamy za organizację całości spotkań tutaj w kościele stacyjnym oraz za pobyt naszych kolegów i koleżanek, których gościmy. Nie jest łatwo, ale to chyba tylko początek. Damy radę i myślę, że będzie ok i zapamiętamy to spotkanie na długo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu