Nowy numer 4/2021 Archiwum

Oni chcą Boga

Przybywamy tutaj z konkretnym przesłaniem do młodych, aby dołożyli starań o czystość swojego serca, bo wtedy będą mogli doświadczyć Boga.

Przyjechaliśmy na Diecezjalny Dzień Młodzieży z misją podzielenia się naszą wiarą i charyzmatem z młodymi. Chcemy także wprowadzić naszą brazylijską radość poprzez śpiew i taniec.

Kiedyś już słyszałem, że polska młodzież jest radosna i otwarta. Teraz tego doświadczam i to bardzo cieszy.

Przybywamy tutaj z konkretnym przesłaniem do młodych, aby dołożyli starań o czystość swojego serca, bo wtedy będą mogli doświadczyć Boga.

My, jako wspólnota czerpiemy od nich bardzo wiele. Są radośni, uśmiechnięci, czyli szczęśliwi i przede wszystkim są nadzieją na przyszłe czasy, nadzieją także dla Kościoła.

W Brazylii bardzo wielu młodych ludzi już dzieciństwie przechodzi bardzo trudne doświadczenia. Bardzo częsty brak ojca lub matki powoduje w nich wiele buntu przeciw wartościom i Kościołowi. Tutaj mogę zobaczyć jak bardzo polska młodzież pragnie Boga. To mnie umacnia i buduje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 4/2021

31 stycznia 2021

(Bez)użyteczni?

Użyteczność to zdolność jakiegoś dobra (a najczęściej myślimy o dobru w sensie materialnym) do zaspokojenia czyichś potrzeb. Coś, co zaspokaja nasze potrzeby, jest dla nas użyteczne, mówimy. A jeśli tego zrobić nie potrafi, uznajemy to za bezużyteczne.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu