Nowy numer 3/2021 Archiwum

Co rok coś nowego

Każde spotkanie jest czymś nowym, czymś zaskakuje, czymś wzbogaca. Polecam go tym, którzy traktują je z dystansem.

To moje trzecie już Dni Młodych, w których uczestniczę. Byłem w Nisku i rok temu w Sandomierzu.

Za każdym razem te dni zawierają coś nowego i przyciągającego. Rok temu tak jak i podczas tych Dni Młodych bardzo ciekawe było spotkanie ze wspólnotą Przymierze Miłosierdzia. Ci ludzie pociągają nie tylko zabawą, radością, ale także wspaniale umieją podzielić się wiarą i co ważne uczą nas modlitwy wstawienniczej, jedni za drugich.

Każde spotkanie jest czymś nowym, czymś zaskakuje, czymś wzbogaca. Polecam go tym, którzy traktują je z dystansem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu