Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wracałam szczęśliwa

Było naprawdę super! To niezwykle cenny czas. Czas, który zbliżył mnie do Boga i innych ludzi.

Bardzo zapadły mi w pamięci spotkania ze wspólnotą Przymierze Miłosierdzia z Brazylii. Przekazali mi wiele wartościowych przemyśleń. Niezwykle mili Państwo, u których nocowałam z koleżankami również zapadną na długo w mojej pamięci. Cieszę się, że są tacy ludzie, którzy przyjmując w zasadzie obcych ludzi do domu, darzą ich taką życzliwością i opieką jak własną rodzinę. Były to już trzecie Diecezjalne Dni Młodych, na których byłam i za każdym razem wracam do domu ubogacona i szczęśliwa. Jedyne co mnie trochę irytowało, to osoby chodzące z kartkami z napisami "Free Hugs", a nawet "Free Kisses". Myślę, że to nie jest czas i miejsce na tego typu "zabawę".

Dziękujemy za udział w konkursie „Sprawdź i wygraj”. Dla Marysi przygotowaliśmy upominek od Gościa Niedzielnego, który do odebrania w redakcji lub wyślemy pocztą. Dziękujemy i gratulujemy.

Maria Sykutowska   Maria Sykutowska
Maria Sykutowska
Maria Sykutowska   Maria Sykutowska
Maria Sykutowska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu