Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rogale z czekoladą

Na Diecezjalnych Dniach Młodych byłem pierwszy raz. Byłem z czteroosobową ekipą. Przyjechaliśmy z okolic Nowej Słupi.

Bardzo podobała mi się droga krzyżowa, a dokładnie ludzi którzy grali podczas tej drogi. Nocowaliśmy w parafii Kurozwęki. Bardzo miło, przyjaźnie.

Według mnie porządkowi powinni być oni odpowiedzialni. Nie poznałem zbyt wielu ludzi. Świetnie się bawiłem wraz z całą naszą grupą. Bardzo ciekawe było zorganizowanie. Muszę pochwalić bardzo dobre rogale z czekoladą.

Bardzo ciekawa akcja. Mam nadzieję że za rok uda mi się być na ŚDM.

Dziękujemy za udział w konkursie „Sprawdź i wygraj”. Dla Daniela przygotowaliśmy upominek od Gościa Niedzielnego, który do odebrania w redakcji lub wyślemy pocztą. Dziękujemy i gratulujemy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu