Nowy numer 42/2019 Archiwum

Apel o czyste serce

Tym razem bardzo uderzyło mnie spotkanie ze wspólnotą Przymierze Miłosierdzia. Został mi w pamięci ich apel, by troszczyć się o czyste serce pełne miłości, bo tylko takie jest w stanie pokochać Boga.

Jestem po raz drugi na Dniach Młodych. Tym razem już dłużej i tak bardziej poważnie.

Tym razem bardzo uderzyło mnie spotkanie ze wspólnotą Przymierze Miłosierdzia, nie tylko, dlatego, że są to ludzie z całkiem innego kraju, ale że podczas rozmowy są bardzo szczerzy i autentyczni. Został mi w pamięci ich apel o to, by troszczyć się o czyste serce pełne miłości, bo tylko takie jest w stanie pokochać Boga.

Niby proste a jakże często o tym zapominamy. Zastanowiła mnie także ich opowieść o sytuacji młodych w Brazylii. Nasze problemy wobec tych, z którymi muszą się tamci nasi przyjaciele zmierzyć to przysłowiowa pestka.

W Dniach Młodych odkryłam wielką wartość wspólnoty i przyjaźni między młodymi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 42/2019

20 października 2019

Bądź wierny. Idź

Zbigniewa Herberta podziwiałem i podziwiam. I żałuję, że nie otrzymał literackiej Nagrody Nobla.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu