Nowy numer 3/2021 Archiwum

Waszym okiem

Zapraszamy do wspólnej zabawy, aby uwiecznić najciekawsze momenty z Diecezjalnych Dni Młodych w Staszowie. Na naszej stronie utworzymy mega galerię zdjęć uczestników.

Nasi fotoreporterzy będą obecni na wszystkich wydarzeniach, jakie zaplanowano podczas Dni Młodych w Staszowie, jednak na pewno nie będą mogli uchwycić chwil, w których właśnie wy będziecie bohaterami lub które uznacie za ciekawe i niepowtarzalne.

Zapraszamy do udziału w konkursie Gościa Niedzielnego na najlepsze zdjęcie z Diecezjalnych Dni Młodych.

Każdy uczestnik może przysłać na adres naszej redakcji sandomierz@gosc.pl jedno zdjęcie, które zostanie umieszczone we wspólnej galerii – „Waszym okiem”. Można przesyłać zdjęcia wykonane aparatem, smartfonem czy tabletem. Najważniejsze, aby było podpisane, kto jest autorem zdjęcia.

Najlepsze trzy zdjęcia zostaną nagrodzone redakcyjnym upominkiem.

Czekamy od pierwszych chwil trwania spotkania na wasze fotki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu