Nowy numer 3/2021 Archiwum

Ludzie otwierali nam swoje domy

Uczestniczyłam kilkakrotnie w Diecezjalnych Dniach Młodych. Te dni, to świetna okazja do spotkania z ludźmi z różnych zakątków diecezji, szczególnie z tymi, których poznało się wcześniej, w moim przypadku była to zazwyczaj oaza.

Wrześniowy weekend to spotkanie z Bogiem i człowiekiem, każda chwila jest zagospodarowana. Od samego przyjazdu każdy znajdzie coś dla siebie. To spotkanie jest okazją do dania świadectwa swojej wiary, choćby przez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej ulicami miasta. Za każdym razem byliśmy bardzo dobrze przyjęci. Ludzie otwierali swoje domy, darząc nas zaufaniem od pierwszych chwil poznania, i pozostawiali nam nawet klucze do swych domów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Tylko w Gościu