GN 42/2019 Archiwum

Laur za misyjność „Gościa”

Nasz tygodnik został nagrodzony medalem "Benemerenti" dla wybitnych misjonarzy. Przypominamy sandomierskie artykuły misyjne.

W Galerii Porczyńskich w Warszawie wręczono 25 października misyjne medale "Benemerenti in opere evangelizationis". Medal został ustanowiony przez Komisję Episkopatu Polski ds. Misji i wręczany jest osobom i instytucjom najbardziej zasłużonym dla misji.

Odznaczenie przyznano również naszej redakcji. "Gość Niedzielny" został nagrodzony w kategorii „informacja medialna”. Nasz tygodnik od wielu lat informuje czytelników o najważniejszych wydarzeniach misyjnych, prezentuje pracę misjonarek i misjonarzy oraz uczestniczy w promowaniu działań na rzecz misji. Nagrodę w imieniu redakcji odebrał redaktor naczelny ks. dr Adam Pawlaszczyk.

Swój udział ma również „Gość Sandomierski”, który od lat wielokrotnie pisał o misjach i misjonarzach. W ostatnią niedzielę pisaliśmy o działaniach ewangelizacyjnych naszych misjonarzy w Ekwadrze, Botswanie, Papui Nowej Gwinei oraz na Kubie.

Gość Sandomierski o misjach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL