Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dołącz do Trzech Króli

Ponad 20 Orszaków Trzech Króli przejdzie przez diecezję sandomierską. Podczas przemarszu prowadzona będzie zbiórka na pomoc dla szkoły podstawowej Bani Taghlib w Aleppo.

Radomyśl nad Sanem

Orszak rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 10.30.

Rudnik nad Sanem

Orszak rozpocznie się Mszą św. o godz. 11. Na trasę wyruszy o godz. 12. Będzie wiodła ulicami Mickiewicza, Piłsudskiego, Grunwaldzką do rynku. Po drodze będą odegrane scenki rodzajowe: Spotkanie Trzech Króli, Zagubiona drachma, Kłopoty zdrowotne, Wizyta u Heroda, Przewrotni rolnicy, Zaproszeni na ucztę oraz Pokłon Trzech Króli.

Sandomierz

W tym mieście orszaki po Mszy św. wyruszą równolegle z trzech miejsc: kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 12, św. Pawła o godz. 12 i Matki Bożej Królowej Polski o godz. 11.45. Wspólne spotkanie orszaków i pokłon Dzieciątku odbędą się na rynku Starego Miasta około godz. 12.30. Tutaj odbędzie się wspólne kolędowanie i pokłon Dzieciątku Jezus.

Stalowa Wola

W tym roku Orszak Trzech Króli rozpocznie się w parafii św. Floriana, w nowym kościele pw. Źródło Miłosierdzia Bożego, Mszą św. o godz. 12.15. Przejście do kościoła parafialnego Opatrzności Bożej.

Staszów

Orszak wyruszy z trzech miejsc: o godz. 12.15 sprzed kościoła św. Barbary, o godz. 12.45 sprzed kościoła św. Bartłomieja i o godz. 12.45 sprzed kościoła Ducha Świętego. Wspólne spotkanie na rynku miasta o godz. 13.

Tarnobrzeg

Orszak gwiaździsty wyruszy z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o 9.30. Dołączy do niego pochód z parafii Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 10.00. Trzecia grupa ruszy z parafii Chrystusa Króla o godz. 10.30, a czwarta - ze św. Barbary o 9.30. Orszak gwiaździsty zakończy się na rynku o godz. 12.

Tuszów Narodowy

Orszak Trzech Króli rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 10.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama