Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dołącz do Trzech Króli

Ponad 20 Orszaków Trzech Króli przejdzie przez diecezję sandomierską. Podczas przemarszu prowadzona będzie zbiórka na pomoc dla szkoły podstawowej Bani Taghlib w Aleppo.

Nowa Dęba

Tradycyjnie o godz. 13 wyruszają dwa orszaki - z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski i parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, spotykające się na pl. mjr. Jana Gryczmana przed plenerową sceną SOK.

Obrazów

Orszak wyruszy w trzech kolumnach: pierwsza o godz. 11 i będzie wędrować z miejscowości Malice, Żurawica, Łojowice, druga - o godz. 10 i wędrować będzie z miejscowości Węgrce Panieńskie, Dębiany, Głazów, trzecia - o godz. 10.45 i wędrować będzie z miejscowości Rożki i Lenarczyce. Wspólne spotkanie o godz. 11.45 przy kościele, pokłon przed Świętą Rodziną w świątyni. Msza św. o godz. 12.

Opatów

W parafii oo. bernardynów oraz w kolegiacie św. Marcina będzie odprawiona Msza św. o godz. 12. Po niej orszaki połączą się i wspólnie przejdą na rynek. Przy Urzędzie Miasta odbędzie się zawierzenie mieszkańców Dzieciątku Jezus.

Osiek

Orszak rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 14.

Ostrowiec Świętokrzyski

Trzy kolumny wyruszą z poszczególnych parafii miasta: Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 13, św. Jadwigi Królowej o godz. 12.35 i św. Michała Archanioła o godz. 13. Wspólne spotkanie odbędzie się na rynku, gdzie uczestnicy oddadzą pokłon Dzieciątku i zawierzą Mu miasto oraz jego mieszkańców.

Połaniec

Orszak wyruszy w trzech kolumnach: pierwsza od Rybitw o godz. 10.30, druga - od ul. Witosa o godz. 10.30, trzecia - od ul. Czarnieckiego o godz. 10.30.

Ożarów

Orszak rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 12.

Potok-Stany

Orszak rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 11.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama