Nowy numer 08/2020 Archiwum

Pokaż nam swoje święta

Kto nie lubi tych wszystkich światełek i świątecznych dekoracji, smaku pierników i wigilijnych potraw? Daj poczuć innym tę niezwykłą atmosferę, która co roku towarzyszy Ci w Boże Narodzenie.

Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

Słowem - tylko od inwencji naszych Czytelników zależy, co zechcą nam przedstawić na swoich świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej (sandomierz@gosc.pl). Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia.

Czekamy na nie pod adresem sandomierz@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia.

Od 5 do 10 stycznia będzie można tam głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone zarówno w wydaniu papierowym „Gościa Sandomierskiego”, jak i na portalu 17 stycznia.

Regulamin konkursu TUTAJ. Nadesłanie zdjęć oznacza, że każdy uczestnik zapoznał się z tym dokumentem.

Zapraszamy do zabawy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • barter
    21.12.2015 11:12
    Kolejny raz redakcja sprowadza Święta Bożego Narodzenia do bezsensownej rywalizacji o piękniejsze coś tam. Efekty tego są widoczne. Wystrój kościołów jak w "biedronce", klekoczące bociany, kłaniające się aniołki, klekoczące maselniczki, wygrywający pastuszkowie, wszystko to za opłatą i podczas odprawianych nabożeństw (w tym mszy św.)Wszystkie te "zwyczaje" umniejszają a nie podnoszą rangę świąt, są zaszczepione na polski grunt jak np. Halloween. Reasumując, żeby godnie przeżyć Święta trzeba znaleźć kościół wolny od tej ...? może w Sandomierzu u św. Jakuba?
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama