Nowy numer 18/2021 Archiwum

Pokaż nam swoje święta

Kto nie lubi tych wszystkich światełek i świątecznych dekoracji, smaku pierników i wigilijnych potraw? Daj poczuć innym tę niezwykłą atmosferę, która co roku towarzyszy Ci w Boże Narodzenie.

Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach najbardziej lubicie. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach. Pójdziemy z Wami na Pasterkę, zasiądziemy w Waszym rodzinnym gronie albo ubierzemy wspólnie choinkę. Skorzystamy z zaproszenia do świetlic, warsztatów terapii zajęciowej czy przedszkoli, gdzie przygotowywane są aniołki, kartki świąteczne, łańcuchy i inne ozdoby.

Słowem - tylko od inwencji naszych Czytelników zależy, co zechcą nam przedstawić na swoich świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej (sandomierz@gosc.pl). Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia.

Czekamy na nie pod adresem sandomierz@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia.

Od 5 do 10 stycznia będzie można tam głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone zarówno w wydaniu papierowym „Gościa Sandomierskiego”, jak i na portalu 17 stycznia.

Regulamin konkursu TUTAJ. Nadesłanie zdjęć oznacza, że każdy uczestnik zapoznał się z tym dokumentem.

Zapraszamy do zabawy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama