Nowy numer 3/2019 Archiwum

Mila gimnazjalisty

5 maja br. Gminny Międzyszkolny Lekkoatletyczny Klub Sportowy SPRINT zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w biegach przełajowych

5 Maja
Klub "Sprint", godz. 08:00
Organizator: Klub "Sprint"

Udział zapowiedzieli:

5 maja br. Gminny Międzyszkolny Lekkoatletyczny Klub Sportowy SPRINT zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia udziału w biegach przełajowych.

 

Wydarzenie sportowe przez gorzycki klub organizowane jest po raz drugi. – Organizujemy szereg imprez biegowych na terenie gminy. Naszą pasją próbujemy zaszczepić ludzi w różnym wieku. Nasi zawodnicy mają też spore osiągnięcia. Osoby, które decydują się trenować w klubie mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów, ale przede wszystkim swoje możliwości mogą mierzyć na różnych zawodach sportowych, w których uczestniczymy – opowiada Marcin Krzemiński z gorzyckiego klubu sportowego „Sprint”.

„Mila Gimnazjalisty” – to impreza sportowa, której celem jest przede wszystkim popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży. – Sport to doskonała forma spędzania wolnego czasu, a w dodatku polecana każdemu, kto chce cieszyć się dobrym zdrowiem, dlatego zależy nam, aby pokazać najmłodszym mieszkańcom gminy aktywną formę wypoczynku – mówi Marcin Krzemiński.

W zawodach mogą wziąć udział drużyny – reprezentanci szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu gminy. W zależności od kategorii zakwalifikowania pobiegną oni na dystansach 800, 1000, 1200 i 1500 metrów. Zawodnicy powalczą o najwyższe noty dla siebie, ale także będą zbierać punkty dla swoich szkół.

Organizatorzy przewidzieli nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach oraz trofea dla szkół, których zawodnicy otrzymają największą punktację.

Regulamin zawodów dostępny jest pod linkiem:  http://sprint.egorzyce.pl/mila-gimnazjalisty/regulamin-mistrzostw-gminy-gorzyce-w-indywidualnych-biegach-przelajowych/

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy