Nowy numer 31/2022 Archiwum

Zbuduj górd Piastów

„Grody pierwszych Piastów” – to nazwa rodzinnego konkursu związanego jest z tegorocznymi obchodami 1050 - lecia Chrztu Polski. Wystarczy stworzyć makietę z użyciem klocków LEGO, na których przedstawione zostanie piastowski gród, aby wygrać wycieczkę do Legolandu dla dziecka i jego opiekuna lub inne atrakcyjne nagrody.

28 Kwietnia
MBP w Stalowej Woli, godz. 15:00
Organizator: Naukowy Zawrót Głowy

Udział zapowiedzieli:

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 0 – VI) i przedszkoli w wieku 5 – 13 lat z terenu Miasta Stalowej Woli i okolic. – Chcemy kształtować wyobraźnię dzieci poprzez kreatywne budowanie z klocków LEGO na określony temat, a także umiejętność współpracy w rodzinie. Takie wspólne układanie klocków to także rozwijanie zdolności manualnych dzieci oraz  budowanie więzi pomiędzy członkami rodziny. Jest to konkurs familijny, co oznacza, że makiety będą tworzyć całe rodziny – mówią organizatorzy.

Co dalej, kiedy ukończymy naszą budowę? Gotowe prace można składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. ks. J Popiełuszki 10 w dniach 28 i 29 kwietnia w godz. 15.00-18.00

Jury wyłoni trzy najlepsze prace. I Miejsce – wycieczka do LEGOLANDU w Danii dla jednego dziecka wraz z opiekunem. II Miejsce – voucher w kwocie 500 zł na zakupy w sklepie Świat Zabawek w Centrum Handlowym VIVO! III Miejsce – voucher w kwocie 400 zł na zakupy w sklepie Świat Zabawek w Centrum Handlowym VIVO! 1 maja 2015r. o godz. 20.15 na scenie głównej przed Miejskim Domem Kultury nastąpi ogłoszenie wyników konkursu.

Przyznana zostanie również dodatkowa nagroda - voucher w kwocie 300 zł na zakupy w sklepie Świat Zabawek w Centrum Handlowym VIVO! wyłoniona w głosowaniu internautów które będzie się odbywało w dniach 02.05.2016 do 15.05.2016 na specjalnie utworzonym wydarzeniu na FB Naukowego Zawrotu Głowy. Głosowanie internetowe odbędzie się po rozstrzygnięciu konkursu głównego i wezmą w nim udział wszystkie prace, które nie zostaną nagrodzone przez Jury. 17.05.2016 zostanie ogłoszony wynik głosowania internautów.

Dodatkowo makiety będą wyeksponowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej od 30.04.2016 do 7.05.2016.

Organizatorem konkursu jest Naukowy Zawrót Głowy. Partnerami konkursu są: Miasto Stalowa Wola, MDK Stalowa Wola, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Zakład Komunalny. Sponsorem nagrody głównej jest Centrum Handlowe VIVO! Sponsorami pozostałych nagród są Biuro Podróży ARTUR, Slovrur, FREE TV, Świat Zabawek.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy