Nowy numer 24/2018 Archiwum

Rodzinna niedziela w muzeum

Rodzinne niedziele w muzeum stały się już tradycją. W każdą trzecią niedzielę miesiąca proponujemy zwiedzającym w ramach zakupionego biletu zwiedzanie dostępnych wystaw z przewodnikiem oraz działania edukacyjno-warsztatowe dla rodzin z dziećmi.

20 Marca
MR w Stalowej Woli, godz. 14:00
Organizator: MR w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

W przedświąteczną niedzielę 20 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dwie nowe wystawy czasowe w głównej siedzibie Muzeum przy ul. Sandomierskiej 1. Zwiedzanie wystawy Świat gadów rozpocznie się o godz. 14:00, a na zwiedzanie wystawy Tarnobrzeska kultura łużycka. Przełom epok brązu i żelaza nad dolnym Sanem i Łęgiem zapraszamy o godz. 16:00. Częścią rodzinnej niedzieli będą także zajęcia warsztatowe, które rozpoczną się o godz. 16:00. Tym razem wykonamy różnymi technikami plastycznymi wizerunki przedstawicieli gadziej rodziny.

W tym miesiącu, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, zachęcamy też do wzięcia udziału w warsztatach przedświątecznych, których tematem będą bajeczne świąteczne ozdoby. Odbędą się one 20 marca w budynku przy ul. Staszica 14 (lokal po bibliotece). Warsztaty zostaną poprzedzone zwiedzaniem wystawy Nauki dawne i niedawne z przewodnikiem od godz. 14:15.

Zachęcamy do wspólnego rodzinnego spędzenia niedzieli w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli.

Prowadzenie: Marek Wiatrowicz, Beata Trybuła,Dominika Zborowska, Katarzyna Żylińska-Łuc

 

Miejsce: ul. Sandomierska 1

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma