Nowy numer 48/2020 Archiwum

Babiniec w Gorzycach

W najbliższą niedzielę zapraszamy panie do wzięcia udziału w „Babińcu” – spotkaniu poświęconym zdrowiu, modzie i urodzie. Do udziału w spotkaniu zaprasza Urząd Gminy Gorzyce oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie dedykowane jest paniom. Rozpocznie go recital młodych artystów ze Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach.

28 Lutego
Środowiskowy Dom Kultury w Gorzycach, godz. 16:00
Organizator: UG i GOK w Gorzycach

Udział zapowiedzieli:

W najbliższą niedzielę zapraszamy panie do wzięcia udziału w „Babińcu” – spotkaniu poświęconym zdrowiu, modzie i urodzie.

Do udziału w spotkaniu zaprasza Urząd Gminy Gorzyce oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie dedykowane jest paniom. Rozpocznie go recital młodych artystów ze Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach.

Panie będą miały okazję poznać najnowsze trendy modowe, a także dowiedzieć się jakie stylizacje są właściwe do różnych sylwetek. O tym jak dobrze wyglądać na co dzień i od święta opowie stylistka i projektantka Justyna Gamoń-Wesołowska.

W makijażowe nowinki panie wprowadzą przedstawicielki Mary Kay, które na tę okazję przygotowują pokazowe stylizacje.

Natomiast – jak zadbać o kobiecą stronę wizerunku, czyli wszystko o brafittingu sztuce doboru biustonosza opowiedzą przedstawiciele salonu markowej bielizny Kriss.

Ponadto za sprawą przedstawicieli firmy Natur House będzie można dowiedzieć się jak prawidłowo odżywiać się by zachować piękny i zdrowy wygląd.

Uczestniczki wydarzenia na swoje stoisko promocyjne zaprasza również piekarnia w Trześni, znana w okolicy ze smacznych i zdrowych wypieków.

Organizatorzy przygotowali również mnóstwo niespodzianek, w tym konkursów z nagrodami.

Zaproszenia bezpłatne można odbierać w Domach Kultury w Gorzycach, Sokolnikach i Wrzawach, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Urzędzie Gminy Gorzyce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy