Nowy numer 31/2020 Archiwum

Spotkanie z pisarzem

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza 14 stycznia 2016 r. o godz.17:00 do sali kameralnej na wieczór autorski z pisarzem  Włodzimierzem Kłaczyńskim, który odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań czwartkowych.

14 Stycznia
SOK w Nowej Dębie. Sala kameralna, godz. 17:00
Organizator: SOK w Nowej Dębie

Udział zapowiedzieli:

Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza 14 stycznia 2016 r. o godz.17:00 do sali kameralnej na wieczór autorski z pisarzem  Włodzimierzem Kłaczyńskim, który odbędzie sie w ramach cyklicznych spotkań czwartkowych.

 

Włodzimierz Kłaczyński- ur. w1933 r., pochodzi z Mielca. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, zawód ten wykonuje z pasją od wielu lat - w Domaradzu, Haczowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Chorzelowie, specjalizując się w chirurgii weterynaryjnej. Obecnie prowadzi lecznicę weterynaryjną w Mielcu. Równolegle do pracy zawodowej pisze utwory literackie. Jest autorem kilku powieści,w tym  „Popielec”, „Wronie pióra”, „Anioł sie roześmiał”, wydał niezwykle zajmujące dzienniki lekarza weterynarii. Jego ostatnie dzieło to licząca ponad 5 tomów i tysiąc stron powieść „Miejsce”. Jak sam przyznaje w trakcie spotkań z czytelnikami poświęcił jej 4 lata swego życia. Ten czas był potrzebny autorowi nie tylko na pisanie, ale także na zebranie obszernej dokumentacji i materiałów z okresu wojny i okupacji. Jest członkiem Związku Literatów Polskich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy