Nowy numer 43/2020 Archiwum

Miejski Sylwester

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zaprasza na Sylwester Miejski, który odbędzie się na placu Piłsudskiego od godz. 19.30.

31 Grudnia
Plac im. J. Piłsudskiego, godz. 19:30
Organizator: Prezydent Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zaprasza na Sylwester Miejski, który odbędzie się na placu Piłsudskiego od godz. 19.30.

W programie imprezy: program dla dzieci z udziałem zespołu Bahamas zakończony pokazem laserowym, koncert zespołu Lesioki oraz gwiazdy wieczoru Kasi Wilk z zespołem. O północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni, władze Stalowej Woli złożą tez życzenia mieszkańcom Stalowej Woli.Imprezę zakończy sylwestrowa dyskoteka pod gwiazdami.

Podczas nocy sylwestrowej odbędzie się konkurs butelkowy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniu 31.12.2015 na placu Piłsudskiego, wrzucić do oznakowanych, zielonych pojemników szklane butelkipo napojach, którymi przywitacie Nowy Rok.W każdej butelce powinna się znaleźć karta z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym.Do wylosowania atrakcyjne nagrody.

Bardzo prosimy mieszkańców naszego miasta i okolic o nie parkowanie swoich samochodów od godz. 7.00 31.12.2015 do godz. 6.00 01.01.2016 r. na parkingach znajdujących się przed placem Józefa Piłsudskiego oraz wzdłuż ulicy 1 Sierpnia, na odcinku od ronda do skrzyżowania z ul. Kilińskiego. W przypadku niedostosowania się do zakazu samochód zostanie odholowany na koszt właściciela. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy