Nowy numer 49/2020 Archiwum

Butelkowy konkurs

Po 5 latach wraca do Stalowej Woli wspólne witanie Nowego Roku, wraca także „konkurs butelkowy”.

31 Grudnia
Plac im. J. Piłsudskiego w Stalowej Woli, godz. 20:00
Organizator: MZK w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

 

Po 5 latach wraca do Stalowej Woli wspólne witanie Nowego Roku, wraca także „konkurs butelkowy”. Każdy, kto podczas sylwestrowej zabawy na Placu Piłsudskiego wrzuci do specjalnych pojemników butelkę po szampanie, ma szansę wygrać nagrodę. A w puli nagród fundowanych Miejski Zakład Komunalny są: kamera sportowa, tablet, smartphone oraz nagrody dodatkowe.

Aby wygrać do butelki trzeba włożyć kartkę ze swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, adresem oraz numerem telefonu. To pozwoli na identyfikację zwycięzców oraz na powiadomienie szczęśliwców o wygranej. Losowanie tych nagród nastąpi 4 stycznia.

Dla tych, którzy zrobią sobie oryginalne i ciekawe selfie uwieczniające moment wrzucenia butelki do pojemnika przewidziane są nagrody dodatkowe (torby z gadżetami MZK). Fotkę należy opublikować na Facebooku, na profilu Miejskiego Zakładu Komunalnego (www.facebook.com/MZKStalowaWola) do 3 stycznia, do godziny 24.00. Komisja konkursowa w dniu 4 stycznia wybierze nagrodzonych i skontaktuje się z nimi przez wiadomość prywatną.

Konkurs butelkowy MZK ma na celu promowanie dobrych postaw wśród uczestników imprezy masowej, którzy wrzucając butelki do specjalnych pojemników dbają o porządek
i bezpieczeństwo na Placu Piłsudskiego. To także wspaniały przykład segregacji odpadów, które trafią prosto do Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów i będą poddane procesowi recyklingu.

A więc Stalowowolanie do dzieła. Nagrody czekają na właścicieli.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy