Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zrób w bibliotece rodzinną kartkę świąteczną

Chcesz wysłać bliskim jedyną i niepowtarzalną kartkę z życzeniami? Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych.

5 Grudnia
MBP w Stalowej Woli, godz. 10:00
Organizator: MBP w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

Chcesz wysłać bliskim jedyną i niepowtarzalną kartkę z życzeniami? Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych. Już dziś warto zarezerwować sobie kilka chwil na sobotę, 5 grudnia i tego dnia punktualnie o godzinie 10.00 przyjść do Biblioteki Międzyuczelnianej.

Boże Narodzenie to radosny czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia świąteczne. Jednak nie wszystkim bliskim czy rodzinie możemy złożyć życzenia osobiście. Wysyłamy więc choćby pocztówki. Pomyślmy czy nie większe wzruszenie u znajomych i rodziny wywołać może kartka, którą wykonamy własnoręcznie? - Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne kartki pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do wykonania kartek – mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.

Warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych to odpowiedź biblioteki na życzenie Czytelników. Wspólnie z personelem biblioteki mieszkańcy Stalowej Woli i okolic tworzyli takie niepowtarzalne kartki już przed rokiem, były także rodzinne zajęcia tworzenia zakładek. - Warsztaty były okazją do kreatywnego spędzenia wolnego czasu i integracji, to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie soboty w rodzinnym gronie – przekonywali Czytelnicy. Wygląda na to, że podobnie będzie także tym razem.

Zapraszamy do budynku Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w sobotę 5 grudnia, na godzinę 10.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy