Nowy numer 49/2020 Archiwum

Spotkanie z Ireną Domańską-Kubiak

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie autorskie z Ireną Domańską Kubiak autorką książki pt. „Zakątek pamięci.

26 Listopada
MBP w Stalowej Woli (sala bankietowa), godz. 18:00
Organizator: MBP w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie autorskie z Ireną Domańską Kubiak autorką książki pt. „Zakątek pamięci. Życie w XIX wiecznych dworkach kresowych”. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 18.00, w budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (sala bankietowa).

Irena Domańska Kubiak ukończyła studia etnograficzne na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała na UW, w Młodzieżowej Akademii Filmowej, współpracowała z radiem i telewizją, gdzie realizowała programy kulturalne na tematy etnograficzne, przygotowywała też projekt Ulica Sezamkowa.

Publikowała artykuły w czasopismach: „Polska Sztuka Ludowa”, „Wiedza i Życie”, „Poznaj Swój Kraj”, „Spotkania z Zabytkami”, „Hejnał Mariacki”, „Poradnik dla kobiet”, „Spotkania”, „Obserwator”, „Pentliczek”, „Plac Słoneczny 4”, „Świerszczyk”, „Nasz Maks”. Współautorka lub autorka książek: Opowieści Pradziada Rocha, Krągły rok, Chwalcie z nami Panią Świata, Chleb w tradycji ludowej.

Pomocy w organizacji spotkania udzieliło Stowarzyszenie Polskiej Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy