Nowy numer 43/2020 Archiwum

Spotkanie z 80 - letnia modelką!

MBP w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie z 80-letnią modelką Heleną Norowicz.

5 Listopada
MBP w Stalowej Woli., godz. 11:00
Organizator: MBP w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

5 listopada trzecie spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach projektu „E-motywacje”. Gościem będzie Helena Norowicz, aktorka filmowa i teatralna, która w wieku 80 lat została modelką. Zapraszamy do MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, na godzinę 11.00.

Helena Norowicz w 1958 ukończyła studia w PWST w Łodzi, zawodowo związana był z Teatrem Studio w Warszawie.  Zagrała m.in. w takich filmach jak „Matka Teresa od kotów”, „Czy jest tu panna na wydaniu?” czy czwartej części „Dekalogu”.

Dzięki projektowi „E-motywacje” stworzonemu przez Fundację Orange seniorzy z 400 miejscowości w Polsce mogą spotkać się ze sławnymi i ciekawymi postaciami. Wirtualnie, przez Internet. W Stalowej Woli takie spotkania przy kawie i ciastku proponuje właśnie Miejska Biblioteka Publiczna. Dwa tygodnie temu seniorzy z hutniczego miasta mogli  spotkać się z Krystyną Koftą - pisarką, plastykiem i felietonistką zaś gościem pierwszego spotkania była aktorka Emilia Krakowska, którą zapamiętaliśmy m.in. z roli Jagny, w ekranizacji „Chłopów”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy