Nowy numer 3/2021 Archiwum

Niebezpieczne związki

Biblioteka Międzyuczelniana w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie Wojciechem Sumlińskim, autorem książki pt. "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

6 Października
Biblioteka Międzyuczelniana w Stalowej Woli., godz. 16:00
Organizator: Biblioteka Międzyuczelniana

Udział zapowiedzieli:

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, autorem książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" we wtorek, 6 października 2015 roku o godzinie 16 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.

„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, to kolejna książka dziennikarza śledczego, który wnikliwie zbadał zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki, a wyniki swojego śledztwa, burzące ogólnie znane ustalenia, opublikował w książkach „Kto naprawdę go zabił?”, „Teresa, Trawa, Robot” oraz „Lobotomia 3.0”. - Książka o byłym prezydencie RP, to historia, która odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały - a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto solidna dawka dyskomfortu - dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i milionów Polaków - starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego - czytamy na stronie wydawnictwa.

Wojciech Sumliński urodził się w 1969 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem śledczym, współpracował m.in. z redakcjami: „Wprost” oraz "Życia” czy „Gazety Polskiej”. To także autor licznych reportaży oraz programów dokumentalnych dla Telewizji Polskiej: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Obecnie współpracuje z „Frondą” oraz magazynem śledczym wydawanym przez „Focus”. Wydaje również książki poświęcone m.in. tajnej historii służb i osób funkcjonujących na styku wielkiego biznesu, polityki i świata przestępczego. Kolejną książką, jaka ukaże się zaledwie dzień po spotkaniu z czytelnikami w Stalowej Woli jest „Czego nie powie Masa o polskiej mafii”. Wstęp na spotkanie z autorem - wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy