Nowy numer 3/2021 Archiwum

Otwarcie street workout parku

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber wraz z radnymi zapraszają na otwarcie street workout parku.

6 Września
Park Miejski w Stalowej Woli, godz. 12:00
Organizator: Prezydent i przewodniczący RM

Udział zapowiedzieli:

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber wraz z radnymi zapraszają na otwarcie street workout parku, które odbędzie się w niedzielę 6 września o godz. 12.00 w Parku Miejskim w Stalowej Woli. W programie: pokaz workoutu połączony z profesjonalnym treningiem doświadczonej grupy Bar Division Poland oraz konkurencje wysiłkowe z nagrodami.

W skład grupy Bar Division Poland wchodzą: Jarosław „Kopen” Kopacz – założyciel grupy Street Workout Lubliniec (ekipy, która doprowadziła do budowy pierwszego placu do Street Workout w Polsce). Dwukrotny wicemistrz Polski w street workout freestyle z roku 2013 i 2014. Organizator jedynych z najlepszych zawodów w Polsce „Break the Bar”, sędzia tegorocznych Mistrzostw Polski.

Maksym Riznyk – prekursor Polskiego Street Workout’u i współzałożyciel grupy Street Workout Kraków, aktywny zawodnik, organizator, sędzia. Karolina Pikusato to jedna z nielicznych kobiet trenujących Street Workout. W tym roku na mistrzostwach Polski w Biłgoraju wywalczyła 1 miejsce w kategorii Freestyle kobiet.

Mateusz Milczuk – pochodzący z Biłgoraja a mieszkający w Krakowie, wielki motywator i promotor zdrowego trybu życia. Współzałożyciel bardzo znanego fanpage „Właściwy Wybór”, członek grupy grup Street Workout Kraków oraz Street Workout Biłgoraj.

-- 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy