Nowy numer 44/2020 Archiwum

Czytaj wszędzie

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza do włączenia się do akcji "Nie marnuj czasu...Czytaj wszędzie".

7 Sierpnia
MBP w Stalowej Woli, godz. 11:30
Organizator: MBP w Stalowej WOli

Udział zapowiedzieli:

Nie marnuj czasu… Czytaj wszędzie!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli włącza się w kampanię promująca czytelnictwo w miejscach, w których ludzie czekają: w przychodni lekarskiej, urzędzie, na dworcu, w autobusie, samolocie czy pociągu. - Czas oczekiwania nie musi być stracony - może być okazją do oddania się lekturze, zamieniając w ten sposób irytującą konieczność w dodatkową okazję do kontaktu z kulturą - mówi Jarosław Lipszyc, prezes fundacji Nowoczesna Polska, która prowadzi bibliotekę WolneLektury.pl.

Wykorzystywane przez nas wszystkich urządzenia mobilne takie jak tablety, smartfony, czytniki e-booków, komputery przenośne mogą pomagać w kontakcie z literaturą w każdej chwili i każdym miejscu dzięki internetowej bibliotece WolneLektury.pl. Książki elektroniczne i audiobooki w niej opublikowane są darmowe, pozostają w zasięgu ręki 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i nie dotyczy ich problem ograniczonej liczby egzemplarzy.

Wolne Lektury są najpopularniejszą w Polsce (2.963.422 unikalnych użytkowników w 2014 roku) biblioteką internetową publikującą utwory należące do klasyki literatury polskiej oraz światowej i udostępniającą je zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Publikacje Wolnych Lektur dostępne są zawsze w kilku formatach: PDF, EPUB, MOBI, TXT, FB2 oraz MP3, Ogg Vorbis i DAISY (dla osób niewidomych i słabowidzących). Więcej informacji na stronie WolneLektury.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy