Nowy numer 3/2021 Archiwum

Piknik ekologiczny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zaprasza na Piknik Ekologiczny.

4 Lipca
MOSiR w Stalowej Woli, godz. 10:00
Organizator: MOSiR w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

PODCZAS WAKACJI PAMIĘTAJ O SEGREGACJI

PIKNIK EKOLOGICZNY połączony ze zbiórką funduszy na wypoczynek letni dla dzieci z Domu Dziecka

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na pierwszy stalowowolski piknik ekologiczny, który odbędzie się 4 lipca 2015r. na terenie obiektów MOSiR przy ul. Hutniczej. Liczymy na bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami naszego miasta, aby przekazać im dużą dawkę wiedzy z zakresu ekologii i segregacji odpadów. Opowiemy o tym, jak prawidłowo sortować odpady i dlaczego recykling jest tak istotny dla środowiska. Spotkanie będzie dobrą okazją, by zwiększyć „naszą ekologiczną świadomość”.

Oprócz sporej dawki informacji, przygotujemy wiele konkursów oraz quizów związanych z tematyką ekologii i niemało innych różnych atrakcji m.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu (puzzle, hula –hop, przeciąganie liny, skoki w workach), malowanie buziek, „dmuchańce”, plastyczny punkt kreatywny, bajkowe stroje, kiermasz książek, zwiedzanie wozu strażackiego, policyjnego, pojazdów wojskowych i wozu MZK, rozgrzewka z piłkarzami Stali Stalowa Wola, zumba, oraz mini warsztaty rękodzieła.

Główną atrakcją będzie mecz w „spódnicach” o tytuł „SUPER EKOLOGA”. Drużyny rozegrają mecz piłki nożnej w specjalnych spódnicach, które nie pozwalają na swobodną grę a dodatkowo znacznie ją utrudniają. Zwycięska drużyna rozlosuje upominki wśród zgromadzonej publiczności. Serdecznie zapraszamy, bo czeka na nas spora dawka dobrej zabawy, uśmiechu, a przede wszystkim wiedzy.

 Rozpoczynamy o godz. 10:00.

 WSTĘP WOLNY

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy