Nowy numer 3/2021 Archiwum

Dzień Dziecka w muzeum

Piknik rodzinny, a w nim moc przyrodniczych atrakcji dla najmłodszych, w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli

31 Maja
MR w Stalowej Woli (ul. Sandomierska 1) oraz w budynku wystawy „COP dla przyszłości” (ul. Hutnicza 17). , godz. 16:00
Organizator: MR w Stalowej Woli.

Udział zapowiedzieli:

Stalowowolskie Muzeum serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w pikniku rodzinnym przygotowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na najmłodszych i tych nieco starszych mieszkańców naszego regionu, czekać będą przyrodnicze atrakcje pod wspólnym hasłem „Zielono mi… fauna i flora”.

 

W programie przewidziano szereg interesujących, edukacyjnych zajęć dla całych rodzin. Na wystawie „Świat stawonogów” będzie można stanąć oko w oko z modliszką, krabem i pająkiem, a w budynku przy ul. Sandomierskiej 1 – spotkać się ze współczesnymi smokami. Gdy najmłodsi, niestrudzeni przyrodnicy odkryją już kilka tajemnic natury, będzie na nich czekał ciekawy konkurs, zakończonym atrakcyjnymi nagrodami.

 

Obok bliskich spotkań z żywymi, egzotycznymi zwierzętami, zaplanowano również zajęcia plastyczne i warsztaty projektowania doniczkowych ogródków. Nie zabraknie także projekcji animowanych bajek,zaś dla małych sportowców przygotowano gry i zabawy ruchowe. Najmłodsi będą mogli również spróbować swoich sił w konnej przejażdżce, a po intensywnie spędzonym dniu skorzystać ze zdrowego, owocowego poczęstunku.

 

Muzeum zaprasza dzieci z rodzicami i opiekunami, do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego, niedzielnego popołudnia.

Rodzinny piknik odbędzie się 31 maja, w godzinach: 16.00-19.00 w głównej siedzibie Muzeum (ul. Sandomierska 1) oraz w budynku wystawy „COP dla przyszłości” (ul. Hutnicza 17).

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy pod numerem telefonu 797 120 224. Wstęp wolny!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy