Nowy numer 48/2020 Archiwum

XV Piknik Kapucyński

Na piknik charytatywny zapraszają bracia mniejsi kapucyni.

24 Maja
Klasztor braci mniejszych kapucynów w Stalowej Woli - Rozwadowie., godz. 14:00
Organizator: Bracia mniejsi kapucyni

Udział zapowiedzieli:

Już piętnasty rok bracia kapucyni pragną wspomagać naszych mieszkańców. Kapucyński Piknik Charytatywny przez te lata zmieniał się, rozrastał, wpisując się na stałe w krajobraz Stalowowolskich imprez. Zawsze Bracia Kapucyni mogą liczyć na pomoc wolontariuszy, czyli młodzieży, parafian oraz przyjaciół klasztoru. Dlatego, od kilku lat, wielkim wsparciem dla braci i Pikniku jest Stowarzyszenie Przyjaciół Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli - Rozwadowie, które powstało, by realizacja celów kolejnych Pikników była skuteczniejsza.

Cel pikniku:

 

1. Zakup sprzętu rehabilitacyjnego z przeznaczeniem na nieodpłatne wypożyczanie mieszkańcom Stalowej Woli i okolic.
2. Dofinansowanie akcji letniej dzieci i młodzieży.
3. Kontynuacja przebudowy i adaptacji pomieszczeń zabytkowego zespołu klasztornego, na potrzeby mieszkańców Stalowej Woli
i grup działających przy klasztorze (świetlica środowiskowa, ścianka wspinaczkowa, klub seniora, grupy chóralne, grupa terapeutyczna AA i inne).

 

Zapraszamy całe rodziny, a przede wszystkim dzieci, dla których będzie mnóstwo atrakcji. Program Pikniku jest tak zbudowany, aby mieszkańcy Stalowej Woli, Rozwadowa, Piasków i okolic, spędzili miło cały dzień. Każdy znajdzie coś dla siebie.Szczególnie atrakcyjne będą nagrody w Loterii, którymi są:

1. Skuter

2. Telefon Samsung Galaxy S5

3. Toyota Auris HSD na 7 dni z pełnym bakiem

4. Kursy językowe

5. Rower

6. Sprzęt AGD

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy