Nowy numer 32/2020 Archiwum

W krainie uśmiechu

Janusz Zarzeczny – starosta stalowowolski oraz Lucjusz Nadbereżny – prezydent miasta Stalowa Wola, zapraszają mieszkańców na koncert pt. „W krainie uśmiechu.

18 Maja
Miejski Dom Kultury, godz. 18:00
Organizator: Urząd GiM Stalowa Wola i MBP

Udział zapowiedzieli:

Zapraszamy na koncert

Janusz Zarzeczny – starosta stalowowolski oraz Lucjusz Nadbereżny – prezydent miasta Stalowa Wola, zapraszają mieszkańców na koncert pt. „W krainie uśmiechu”, który odbędzie się 18 maja w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Bezpłatne bilety do odebrania w Starostwie Powiatowym oraz w Urzędzie Miasta.

Koncert będzie okazją do posłuchania najsłynniejszych przebojów operowych, operetkowych i musicalowych. Będą to utwory pochodzące z takich dzieł, jak m.in.: „Straszny Dwór”, „Wesele Figara”, „Księżniczka Czardasza” czy „Skrzypek na dachu”. Wieczór poprowadzi znany śpiewak operowy Kazimierz Kowalski, a wystąpią soliści związani z Polską Operą Kameralną, która prezentuje spektakle operowe w miastach, w których nie ma stałych teatrów muzycznych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na sali widowiskowej MDK, wejść na imprezę będzie można jedynie za okazaniem zaproszenia. Wszystkich mieszkańców chcących otrzymać taką wejściówkę informujemy, że od dnia 12 maja, będzie można je odbierać w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli (pokój nr 114) oraz w Urzędzie Miasta (pokój nr 37). Ilość zaproszeń jest ograniczona, dlatego 1 osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 sztuki.

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy