Nowy numer 3/2021 Archiwum

Świąteczne warsztaty

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza na warsztaty pisania świątecznych kartek

6 Grudnia
MBP w Stalowej Woli, godz. 11:00
Organizator: MBP w Stalowej Woli

Udział zapowiedzieli:

Zrób rodzinną kartkę świąteczną

Chcesz wysłać bliskim jedyną i niepowtarzalną kartkę z życzeniami? Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych. Już dziś warto zarezerwować sobie kilka chwil na sobotę, 6 grudnia i tego dnia punktualnie o godzinie 11 przyjść do Biblioteki Międzyuczelnianej.

Boże Narodzenie to radosny czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia świąteczne. Jednak nie wszystkim bliskim czy rodzinie możemy złożyć życzenia osobiście. Wysyłamy więc choćby pocztówki. Pomyślmy czy nie większe wzruszenie u znajomych i rodziny wywołać może kartka, którą wykonamy własnoręcznie?

- Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne kartki pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do wykonania kartek. Myślę, że powstaną ciekawe dzieła – mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.

Warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych to odpowiedź biblioteki na życzenie czytelników, którzy po zorganizowanych 18 października rodzinnych zajęciach tworzenia zakładek, prosili, aby zorganizować kolejne, przed Bożym Narodzeniem, dotyczące właśnie kartek.

- Warsztaty były okazją do kreatywnego spędzenia wolnego czasu i integracji, to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie soboty w rodzinnym gronie – przekonywali czytelnicy. Wygląda na to, że podobnie będzie także tym razem.

Zapraszamy do budynku Biblioteki Międzyuczelnianej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, w sobotę 6 grudnia na godzinę 11.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy