Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu na SACROEXPO w Kielcach

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu bierze udział w XXV edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, jednej z największych i najważniejszych wystaw branży sakralnej w Europie.

Wydarzenie odbywa się od 10 do 12 czerwca na terenie Targów Kielce i przyciąga tysiące uczestników z całego świata.

SACROEXPO to wyjątkowa platforma, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy oraz użytkownicy produktów i usług związanych z życiem religijnym. Wystawa obejmuje szeroki zakres tematów: od architektury sakralnej, przez sztukę i rzemiosło religijne, po nowoczesne technologie wspierające działalność parafialną i duszpasterską.

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu na SACROEXPO w Kielcach   ks. Grzegorz Słodkowski /Foto Gość

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu jest jednym z wiodących wydawców literatury religijnej w Polsce, oferującym szeroki wachlarz książek, modlitewników, materiałów liturgicznych oraz innych publikacji wspierających życie duchowe wiernych. Wydawnictwo prezentuje na swoim stoisku najnowsze tytuły oraz innowacyjne rozwiązania wydawnicze. W ofercie znajdują się m.in. modlitewniki, książki duchowe, materiały katechetyczne, czasopisma religijne, figurki, kawa i słodycze oraz odzież kapłańska.

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu na SACROEXPO w Kielcach   ks. Grzegorz Słodkowski /Foto Gość

Prawie 200 wystawców z 14 krajów, w tym m.in. z Austrii, Francji, Grecji, Polski, Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Włoch, bierze udział w tegorocznej edycji SACROEXPO. Odwiedzający mają okazję zanurzyć się w świecie sztuki sakralnej oraz poznać produkty i usługi, które służą zarówno duchownym, jak i parafianom.

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu na SACROEXPO w Kielcach   ks. Grzegorz Słodkowski /Foto Gość

Warto przypomnieć, że w 2018 roku Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu otrzymały wyróżnienie za nowoczesną i ciekawą prezentację targową. To wyróżnienie podkreśla zaangażowanie wydawnictwa w profesjonalne i atrakcyjne przedstawienie swojej oferty.

25. edycja wystawy SACROEXPO potrwa do 12 czerwca, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych.

« 1 »