Diecezjalne spotkanie Apostolatu Margaretka

1 czerwca w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sandomierzu odbędzie się II Diecezjalne Spotkanie Apostolatu Margaretka.

Wydarzenie będzie okazją do wspólnej modlitwy, refleksji oraz integracji członków apostolatu i wszystkich, którzy pragną modlić się za swoich kapłanów.

W programie przewidziano konferencję ks. Bogusława Kowalskiego, przyjaciela śp. ks. Piotra Pawlukiewicza, współautora książki "Czarny humor, czyli o Kościele na wesoło".

Podczas spotkania odbędzie się również różaniec w intencji kapłanów, następnie pod przewodnictwem biskupa sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza zostanie odprawiona uroczysta Eucharystia.

Plakat wydarzenia.   Plakat wydarzenia.
Materiały organizatora.

Ks. Krystian Kałuża, diecezjalny duszpasterz margaretek, zachęca wszystkich wiernych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

– Diecezjalne Spotkanie Apostolatu Margaretka to doskonała okazja, by wspólnie modlić się za naszych kapłanów i wyrazić wdzięczność za ich posługę. Zachęcam wszystkich, aby tego dnia przybyli do Sandomierza, byśmy mogli razem przeżyć ten czas w duchu jedności i modlitwy.

« 1 »