Koncert Mocnych w Duchu w Sandomierzu

Już jutro w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odbędzie się Wieczór Uwielbienia połączony z koncertem znanego zespołu ewangelizacyjnego Mocni w Duchu.

Będzie to czas spotkania z Jezusem i drugim człowiek okraszony muzyką płynącą z głębi serc. Teksty piosenek będą nas prowadzić to głębszego zanurzenia się w miłości płynącej od Zmartwychwstałego Pana, a modlitwa i milczenie dadzą okazję do refleksji oraz indywidualnego spotkania "serce w Serce" z naszym Zbawicielem - mówi ks. Krystian Kałuża, odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Sandomierskie wieczory uwielbienia odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca, począwszy od września 2022 roku i zawsze gromadzą kilkuset modlących się wiernych. - Każdy wieczór uwielbienia rozpoczyna się Eucharystią, podczas której polecamy Bogu wszystkich potrzebujących uzdrowienia, zarówno duchowego, fizycznego, jak i psychicznego. Inicjatorami tych spotkań w naszym kościele byli wierni świeccy, którzy pragnęli głębokiego wyrażania tego, co przeżywają w sercu – dodaje ks. Krystian.

« 1 »