Nowy numer 15/2024 Archiwum

Stalowa Wola. Gmina przyjazna przedsiębiorcom

Taką nagrodą uhonorowana została Stalowa Wola podczas podsumowania XXIV edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej 2024.

Nagrodę przyznali podczas gali zorganizowanej przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych oraz Centrum Promocji Biznesu w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie.

- Nagroda przyznana Stalowej Woli to dowód na to, że nasza determinacja i skuteczność w działaniu zostają dostrzeżone i docenione. Stalowa Wola stoi na czele podkarpackich samorządów, które angażują się na rzecz rozwoju biznesu i przyjaznego środowiska dla przedsiębiorców. Niewątpliwie najważniejszą inwestycją w tym zakresie jest powstanie Strategicznego Parku Inwestycyjnego Euro-Park Stalowa Wola - powiedział prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny, komentując przyznanie tego wyróżnienia.

Stalowa Wola. Gmina przyjazna przedsiębiorcom

Stalowa Wola znalazła się także wśród nominowanych w kategorii „Sport, turystyka, rekreacja”. Dyplom z wyróżnieniem w tej dziedzinie odebrał Stanisław Sobieraj Przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Ponadto włodarz miasta - Lucjusz Nadbereżny otrzymał nominację do tytułu „Najlepszego Prezydenta Kadencji 2018 - 2024”.

Konkurs „Podkarpacka Nagroda Samorządowa” od lat ma na celu dokumentowanie i prezentowanie osiągnięć najlepszych podkarpackich miast, gmin i powiatów. W tym roku do konkursu zgłosiło się 58 samorządów.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy