Nowy numer 15/2024 Archiwum

Talenty z Niska

Druga Edycja International Talent Show odbyła się w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Imprezę otworzył występ reprezentacji Sekcji Mażoretek z Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Następnie rozpoczął się przegląd uczestników Talent Show. Jury w składzie: Joanna Mroczek, Magdalena Mazurek, Ewelina Miklas, Sebastian Straczyński po długich obradach wyłoniło zwycięzców.

Talenty z Niska

Pierwsze miejsce zajęła ValeriiaYenina z kl. 2F za brawurowe wykonanie utworu „Back to black” z repertuaru Amy Winehouse .Drugie miejsce wytańczył Jakub Stefaniak z kl. 1C, który zaprezentował kompilację tańców karaibskich.Trzecie miejsce za swoje prace rysunkowe zajęła Julia Miazgowicz z kl. 1 E.

Jury przyznało również wyróżnienia Marii Borysowej z kl. 2E za grafiki oraz Konradowi Kluskowi z kl. 1D za pełne ekspresji wykonanie na akordeonie utworu „Tanzendefinger”.

Talenty z Niska

Nagroda publiczności zaś powędrowała do zespołu „Spoil” w składzie: Ewa Szcząchór z kl. 3E, Szymon Głuszak z kl. 2C, Oliwia Paleń z kl. 3E i Kacper Wilusz z kl. 1BB za rockowe wykonanie utworu „Wehikuł czasu” .

- Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji szkolnego konkursu International Talent Show zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności. Publiczność żywiołowo reagowała na  występy artystów. Mogliśmy podziwiać talenty wokalne, instrumentalne, taneczne, graficzne, fotograficzne czy rysunkowe - powiedziała Anna Brak z RCEZ w Nisku.

Talenty z Niska

Zwycięzcy otrzymali bony podarunkowe do Empiku i bilety na wybrany film do NCK „Sokół” w Nisku.  Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i pamiątkowe kubeczki zaprojektowane przez uczniów szkoły.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy