Nowy numer 15/2024 Archiwum

Stalowa Wola. Książki dla zakochanych

100 książek dla młodych i starszych zakochanych rozdaje dziś Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli w swojej siedzibie głównej przy ul. Popiełuszki 10.

Co zrobić, aby otrzymać książkę?  - Wystarczy przyjść do Biblioteki Głównej, pożyczyć lub oddać książkę i poprosić o tę walentynkową. Te czekają w wypożyczalni oraz w multitece. Zarówno dla dorosłych czytelników, jak i dla dzieci. Są zapakowane, możemy przeznaczyć ją na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby, ale też nie wiemy do momentu rozpakowania, jaką konkretnie pozycję otrzymaliśmy - poinformowała Daria Drabik, kierownik działu promocji i nowych technik bibliotecznych.

Stalowa Wola. Książki dla zakochanych

Książki, które biblioteka rozdaje czytelnikom, pochodzą z darów, są jednak w idealnym stanie. Rozdawane są w ramach bookcrossingu.

W Bibliotece Głównej pracownicy MBP przygotowali również dwie wystawy miłosnych lektur: na holu pomiędzy wypożyczalnią a multiteką oraz w Wypożyczalni Książki Mówionej, zaś w filii nr 5 (oś. Hutnik) na czytelników czekają walentynkowe serca z miłosnymi sentencjami.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy