Nowy numer 08/2024 Archiwum

Stalowa Wola. "Piosenką i sercem"

Na koncert pod takim tytułem do odnowionego Miejskiego Domu Kultury zaprasza Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli, Stanisław Sobieraj, przewodniczący Rady Miejskiej, oraz Marek Gruchota, dyrektor MDK w Stalowej Woli.

Występ odbędzie się 11 lutego o godz. 18.15. - Spotkanie ze sztuką podczas tego unikalnego koncertu będzie niezapomnianą podróżą przez zapisane w naszych sercach utwory polskiej i zagranicznej estrady, z niepowtarzalną grą światła, tańca i obrazu. Karnawałowy charakter koncertu, wspólne wartości, pasja i talent wykonawców stworzą wyjątkowe w skali kraju wydarzenie. Wiele osób będzie mogło na nowo odkryć ponadczasowe wartości, które niosą ze sobą przygotowane przeboje estrady polskiej i zagranicznej - zachęca Katarzyna Tracz z Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

Usłyszymy kilkadziesiąt przebojów w tym m.in.: "Walc Barbary", "Przetańczyć całą noc", "Takie tango", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Za Tobą pójdę jak na bal", "Dumka na dwa serca" czy "Tyle słońca w całym mieście". Wszystkie będą zaśpiewane w nowoczesnych aranżacjach, przy akompaniamencie orkiestry MusicaLOVE, pod kierownictwem Macieja Niecia i pod batutą Zygmunta Magiery.  

Stalowa Wola. „Piosenką i sercem”

Nie zabraknie też pięknych tańców baletowych w wykonaniu tancerzy ze Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy-Zdrój. Warunkiem udziału jest posiadanie darmowego biletu wstępu, który można już odebrać w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Patronatem honorowym wydarzenie objęli Janina Sagatowska, senator RP, oraz poseł  Rafał Weber. Koncert będzie transmitowany na żywo w TV TRWAM.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy