Nowy numer 08/2024 Archiwum

Stalowa Wola. Walentynkowy Dzień Małżeński

Walentynkowy Dzień Małżeński organizuje Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie oraz parafia św. Floriana w Stalowej Woli.

Małżeńska randka rozpocznie się 10 lutego o godz. 15 Eucharystią w parafii św. Floriana. Dalsza część zaś w restauracji „Sezam”. Tam na gości czekał będzie obiad, a potem wysłuchają dwóch konferencji: „Jak w codzienności dbać o małżeństwo” oraz „ Czy jest małżeńska przyjaźń”. Poprowadzą je Joanna i Norbert Dawidczykowie oraz dr Jacek Pulikowski. W przerwach DJ zadba o muzyczny przerywnik. Po konferencjach zaś zabawa z wodzirejem do godz. 23.

Stalowa Wola. Walentynkowy Dzień Małżeński

- Pierwszy Walentynkowy Dzień Małżeński zorganizowało KCPR wraz z parafią św. Jana Pawła II, której proboszczem był wtedy ks. Mariusz Kozłowski. On właśnie zaproponował, by zrobić to elegancko w restauracji. Uczestnicy byli zachwyceni i chcieli kolejnych takich małżeńskich randek. Obowiązkowymi elementami takich spotkań jest Eucharystia, obiad w eleganckiej restauracji, konferencje prowadzone przez ciekawych, co roku innych, prelegentów, oraz zabawa prowadzona przez wodzirejów - przypomniała Jadwiga  Zynwala, organizatorka pierwszego takiego balu.

Stalowa Wola. Walentynkowy Dzień Małżeński

Walentynkowy Dzień Małżeński zostanie powtórzony w niedzielę 11 lutego. Początek o godz. 11 Mszą św. w parafii św. Floriana.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy