Nowy numer 20/2024 Archiwum

Diecezjalny Przegląd Kolęd i Pastorałek Sandomierz 2024

Za niespełna dwa tygodnie czeka nas niezwykłe wydarzenie, którego organizatorami są Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Sandomierskiej oraz Katolickie Szkoły im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu.

Wspólnymi siłami powracamy do tradycji diecezjalnych przeglądów kolęd i pastorałek. Do udziału zaproszona jest młodzież szkół ponadpodstawowych, dzieci ze szkół podstawowych i przedszkolaki. Uczestników mogą zgłaszać szkoły i parafie. Rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych z uwzględnieniem występów indywidualnych i grupowych. Zgłoszenia do 5 stycznia przyjmowane są drogą mailową kliceum@hotmail.com na kartach zgłoszeniowych, które można znaleźć m.in. na stronie katoliksandomierz.edupage.org.

Przesłuchania będą się odbywać kolejno 9 stycznia – przedszkolaki i kl. I–III, 10 stycznia – kl. IV–VIII i 11 stycznia uczniowie szkół ponadpodstawowych, na terenie Katolickich Szkół w Sandomierzu przy ul. Św. Królowej Jadwigi 5. Każdego z wyznaczonych dni od godziny 9.00.

14 stycznia o godzinie 16.00 w katedrze sandomierskiej odbędzie się koncert galowy połączony z wręczeniem nagród dla laureatów i dyplomów dla wszystkich uczestników.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Duszpasterskim i sekretariacie Katolickich Szkół w Sandomierzu.

Regulamin TUTAJ.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy