Nowy numer 08/2024 Archiwum

Stalowa Wola. Świąteczne warsztaty

W sobotę 16 grudnia od 15.00 do 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza na Międzypokoleniowe Warsztaty Ozdób Świątecznych "Choinkowe ozdoby".

W tym roku stalowowolskie bibliotekarki proponują wykonanie choinkowych ozdób. - Przed laty choinki ozdabialiśmy sami. Były łańcuchy mozolnie sklejane z kolorowego papieru, szyszki i orzechy pomalowane złotą farbą, aniołki z delikatnymi skrzydłami, bałwanki, pajacyki z wydmuszek i brodate mikołaje. Dawniej wiele pracy wkładano w przygotowanie ozdób na choinki. Ozdoby cieszyły, bo poświęciliśmy im wiele serca i sporo czasu. Spróbujmy więc własnoręcznie wykonać gwiazdki, łańcuchy czy inne ozdoby, które przystroją naszą choinkę - zachęca Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Świąteczne warsztaty

- Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami. Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne ozdoby pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia wszystkie materiały potrzebne do wykonania ozdób. Oczywiście zajęcia są bezpłatne - zapewnia Beata Życzyńska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Świąteczne warsztaty

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy