Nowy numer 23/2023 Archiwum

Gorzyce. Wiedzą, jak zapobiegać pożarom

27 uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z gminy Gorzyce wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru. Odpowiadali również na pytania komisji. Wśród uczniów klas od I do IV pierwsze miejsce zajęła Nikola Łyczko ze Szkoły Podstawowej w Furmanach, drugie - Marcel Pacholec, trzecie - Zofia Jazownik (oboje to uczniowie Szkoły Podstawowe we Wrzawach).

Gorzyce. Widzą jak zapobiegać pożarom
W grupie uczniów klas od V do VIII najlepszy okazał się Franciszek Nowocień ze Szkoły Podstawowej w Furmanach, przed Magdaleną Woźniak z Wrzaw i Mają Walską z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Sokolnik.

Gorzyce. Widzą jak zapobiegać pożarom
W najstarszej grupie wiekowej - szkoły ponadpodstawowe - najwięcej punktów zdobyła Izabela Piwowar z Zespołu Szkół im. por. J. Sarny w Gorzycach.

Uczestnicy turnieju otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Gminy Gorzyce, a laureaci konkursu - nagrody rzeczowe, m.in. plecaki, termosy, słuchawki. Nagrody wręczali wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy oraz przedstawiciele straży pożarnej.

Gorzyce. Widzą jak zapobiegać pożarom

Zwycięzcy gminnych eliminacji spotkają się 19 kwietnia na eliminacjach powiatowych.

Gorzyce. Widzą jak zapobiegać pożarom

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast