Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Nisko. Dziewczyna z tatuażem

Daria ze Śląska to młoda piosenkarka, nominowana do odkryć Empiku w 2022 r., która wystąpi w Niżańskim Centrum Kultury "Sokół".

W ubiegłym roku NCK „Sokół” rozpoczęło nowy cykl koncertów pt. "Koncep.t muzyczny", w ramach którego swoją twórczość zaprezentowali już Czesław Mozil Solo, Postman, zespoły Voo Voo oraz Mikromusic Acoustic Trio.

Nisko. Daria ze Śląska

- Koncerty te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przed nami kolejna porcja muzycznych wrażeń. Już bowiem 18 lutego o godz. 19 na naszej muzycznej scenie  zaprezentuje się kolejny wykonawca - Daria ze Śląska. Jest to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Do tej pory wydała trzy single, a wiosną tego roku, nakładem wytwórni Jazzboy Records, ukaże się jej debiutancki album - poinformowała Magda Stasiak z NCK w Nisku.

Nisko. Daria ze Śląska

Latem 2022 r. jako gość specjalny Daria wystąpiła na trasie Holiday Tour Corteza, prezentując swoje dwie piosenki. Teraz wyśpiewa całą płytę.

- Daria ze Śląska została nominowana do odkryć Roku 2022 Empiku w kategorii Muzyka za "Falstart albo faul" i "Dziewczynę z tatuażem" - dodała pani Magda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy