Nowy numer 21/2024 Archiwum

Koprzywnica. Kolędowali i nagradzali

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się noworoczny koncert kolęd.

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu scholi Anielskie Grajki z Jadachów oraz zespołu Powiślanie z Koprzywnicy.

- Cieszymy się bardzo, że zechcieliście państwo te popołudniowe godziny spędzić razem z nami. Dla nas jest to bardzo ważne, gdyż wszystko, co robimy, zarówno dyrektor domu kultury, jak i ja, czynimy z myślą o mieszkańcach naszej gminy, bez których wszystko straciłoby sens. Mimo że okres bożonarodzeniowy już się skończył, jednak zgodnie z polską tradycją jeszcze pozostajemy w jego klimacie, czyli życzliwości i składania sobie życzeń - mówiła Aleksandra Klubińska, burmistrz Koprzywnicy. - Jesteśmy u progu nowego 2023 roku, przed nami więc kolejne zadania, ale jest to również czas do obejrzenia się za siebie i podsumowania minionego roku. Mimo ogólnych trudności, dla naszego samorządu był to dobry czas, także dzięki życzliwości wielu osób. Sami możemy niewiele. Dlatego wspólnie z Krzysztofem Pitrą, dyrektorem MGOKiS, chcemy przekazać certyfikaty "Mecenasa kultury ziemi koprzywnickiej" osobom wspierającym nasze działania, bez których wiele rzeczy by się nie zadziało. Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i wspólnie budowanie społeczności gminy i miasta Koprzywnica.

Koprzywnica. Kolędowali i nagradzali   Tomasz Olszewski odebrał certyfikat "Mecenas kultury ziemi koprzywnickiej". MGOKiS w Koprzywnicy


Certyfikat dla firmy PROCAM Polska z rąk Aleksandry Klubińskiej i Krzysztofa Pitry odebrał jej przedstawiciel Tomasz Olszewski.

Podziękowania otrzymali także sołtysi, dyrektorzy i kierownicy instytucji i placówek działających na obszarze gminy.

Koprzywnica. Kolędowali i nagradzali   ...oraz Zespół Powiślanie z Koprzywnicy. MGOKiS w Koprzywnicy

Burmistrz Koprzywnicy skierowała także do zgromadzonych na koncercie noworoczne życzenia.

- Życzę, aby rok 2023 przede wszystkim obfitował w zdrowie, szczęście w państwa domach, a także pokój i spokój - powiedziała A. Klubińska.   
Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..