Nowy numer 4/2023 Archiwum

Sandomierz. Ferie zimowe w Zamku

W ramach akcji Zima w Mieście 2023 - Muzeum Zamkowe w Sandomierzu zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w cyklu warsztatów muzealnych, których tematem przewodnim będą "Tajemnice zamków i zakamarków".

Pierwsze warsztaty zatytułowane "Ukryte i dziwne zakamarki" odbędą się 1 lutego (środa). Drugie, zatytułowane "Duchy w zamkach", 3 lutego (piątek). Trzecie zajęcia zamykające cykl związane będą tematycznie z nową wystawą czasową "Imago Terrae Sandomiriensis - skarby kartografii ze zbiorów Muzeum Zamkowego w Sandomierzu" i odbędą się 9 lutego (czwartek) - informuje Marcin Kapka, rzecznik prasowy Muzeum Zamkowego w Sandomierzu.

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w godzinach od 10 do 13. Koszt uczestnictwa w poszczególnych zajęciach to 25 zł/1 os., za jeden dzień zajęć.

Program wydarzeń.   Program wydarzeń.
Muzeum Zamkowe w Sandomierzu

- Dodatkowo 11 lutego (sobota) w godz. od 12 do 14 odbędą się rodzinne warsztaty pt. "Wspólnie zbudujmy zamek!", podczas których dzieci (w wieku 6-12 lat) wraz z rodzicami wezmą między innymi udział w zabawie edukacyjnej polegającej na budowie zamku. Koszt udziału w tych warsztatach to 35 zł za parę (dziecko oraz dorosły, koszt udziału kolejnej osoby z rodziny to 10 zł), liczba miejsc jest ograniczona - dodaje M. Kapka.

Na zajęcia można zapisywać się mailowo: edukacja@zamek-sandomierz.pl lub telefonicznie: 536 950 529; 698 639 312; 534 265 678.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy