Nowy numer 47/2022 Archiwum

Stalowa Wola. Noc Bibliotek

Grzanki Bethiny z szynką, pomidorami i czosnkiem okazały się hitem stalowowolskiej VIII edycji Nocy Bibliotek.

A przygotowały jej panie z Koła Gospodyń Miejskich „Charzewiczanki”. I nie były to jedyne atrakcje, jakie na biblioteczną noc przygotowano dla stalowowolskich czytelników.

Stalowa Wola. Noc Bibliotek

 - Oblężenie przeżywała zwłaszcza Wypożyczalnia Książki Mówionej. A to dlatego, że bibliotekarze rozdawali tam 30 kodów na miesięczne użytkowanie Legimi, serwisu z e-bookami i audiobookami. Było też  spotkanie autorskie z Edytą Świętek, autorką powieści obyczajowych, osadzonych w realiach współczesnego świata, ale także kryminałów oraz sag rodzinnych - powiedział Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Noc Bibliotek

W Noc Bibliotek najmłodsi czytelnicy natomiast zajadali się słodkościami przyrządzonymi z książkowych przepisów lub bawili się rywalizując w grach i zabawach zaproponowanych przez bibliotekarzy.

Stalowa Wola. Noc Bibliotek

Wyświetlono im także film pt.  „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”. To ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis. Po seansie bibliotekarze częstowali młodych gości smacznymi i świeżymi owocami - dodał pan Tomasz.

Stalowa Wola. Noc Bibliotek

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy