Nowy numer 33/2022 Archiwum

Tarnobrzeg. Kino pod gwiazdami

Przygody króliczki Judy Hopps, lisa Nicka Bajera i agenta Jej Królewskiej Mości 007 zainaugurują tegoroczny sezon Rodzinnego Kina Letniego.

Regionalne Centrum Promocji Obszaru "Natura 2000" w Tarnobrzegu oraz Przedszkole nr 5 zapraszają już jutro, czyli w piątek 3 czerwca, do parku dzikowskiego na letni pokaz filmów "Zwierzogród" oraz "Nie czas umierać". Początek sensów o godz. 19.30 na górnym gazonie przed Zamkiem Tarnowskich w Dzikowie.

- Tradycją stało się, że my, czyli centrum "Natura 2000", organizujemy plenerowe kino letnie. Pierwotnie zamierzaliśmy otworzyć sezon w Dzień Dziecka, ale postanowiliśmy poczekać na początek weekendu. Jako pierwszy o godz. 19.30 zostanie wyświetlony film animowany, adresowany przede wszystkim do najmłodszej widowni. Będzie to "Zwierzogród" - tematyka obowiązkowo musi być związana z przyrodą. Drugi zaś już dla starszych widzów, czyli najnowsze przygody Jamesa Bonda z Danielem Craigiem, rozpocznie się o 21.30. W tym roku letnie kino współorganizujemy z Przedszkolem nr 5 - informuje Konrad Niedźwiedź, kierownik Regionalnego Centrum Promocji Obszaru "Natura 2000".

Tarnobrzeg. Kino pod gwiazdami

Organizatorzy zapewniają 80 sztuk leżaków, dlatego najlepiej zabrać ze sobą krzesełko rozkładane, leżak, koc lub poduszkę, zwłaszcza że ziemia jeszcze nie jest nagrzana letnim słońcem, a wieczory i noce bywają chłodne. Do dyspozycji widzów będą punkty gastronomiczne serwujące różnego rodzaju odpłatne przekąski, wstęp na filmy jest natomiast, jak zawsze, darmowy.

- Trzymajmy kciuki, by pogoda dopisała i nie padał deszcz - mówi K. Niedźwiedź. W poprzednich latach bowiem aura mocno potrafiła pomieszać szyki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama