Nowy numer 49/2023 Archiwum

Tarnobrzeg. Kiermasz Zdrowia i Urody

W najbliższa niedzielę 29 maja odbędzie się kolejna edycja Kiermaszu Zdrowia i Urody.

W programie porady zdrowotne, degustacja zdrowej żywności, zabiegi kosmetyczne, pomiary ciśnienia i cukru, pokazy ćwiczeń, czyli wszystko, co powinno złożyć się na to, byśmy byli zdrowi i piękni.

- Będzie to już piąta edycja, byłoby ich więcej, ale covid stanął na przeszkodzie w organizacji kiermaszu w poprzednich latach. W tym roku zgłosiło się 54 wystawców. Cieszy nas fakt, że odbieraliśmy telefony z zapytaniami, czy będziemy organizować go, bo to oznacza, iż mieszkańcy i wystawcy oczekują nań i jest to wydarzenie potrzebne - stwierdza Barbara Zych, kierownik Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu, inicjatorka kiermaszu. - Gorąco zapraszam, będą nie tylko porady zdrowotne, ale także zabiegi kosmetyczne zarówno dla pań, jak i panów oraz występy artystyczne i liczne pokazy w tym przygotowany przez fitneskę, a zatem połączenie zdrowia, aktywności fizycznej oraz urody. Wystąpią nasi mali przyjaciele, od lat utrzymujący serdeczne kontaktu z Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym, czyli dzieci z Przedszkola nr 5.

Tarnobrzeg. Kiermasz Zdrowia i Urody   Będą rozmowy, porady i pokazy związane ze zdrowym stylem życia oraz urodą. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Tarnobrzegu

Ponadto swoje umiejętności zaprezentują uczestniczki Szkoły Tańca i Rozwoju Pandura w różnym wieku. Po raz pierwszy zagości pokaz mody przygotowany przez uznaną projektantkę Marzenę Chełmińską, która niedawno powróciła ze Stanów Zjednoczonych.

- Zostaną zaprezentowane m.in. sukienki koktajlowe, popołudniowe. Myślę, że każda z pań znajdzie coś dla siebie - dodaje Barbara Zych.

Kiermasz odbędzie się 29 maja od godziny 11 do 16 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Blok pokazów artystycznych rozpocznie się w południe. Wstęp wolny.

Organizatorami kiermaszu są Urząd Miasta Tarnobrzega oraz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy