Nowy numer 25/2022 Archiwum

Katowice - Nisko. Domek dla apiterapii

Podczas 15. Jubileuszowych Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2022 w Katowicach duży sukces odnieśli uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Brązowy medal  wywalczyli:  Piotr Nieradka, Jan Zynwala i Marek Gołębiowski. Uznanie w oczach jury zyskał bowiem ich innowacyjny projekt pt.  „Ekologiczny domek do apiterapii”, przygotowany pod kierunkiem Wacława Piędla, dyrektora szkoły.

Dyplom ministra edukacji i nauki otrzymał natomiast  Marcel Gorczyca za projekt „Filament do drukarek 3D pozyskiwany z plastikowych butelek” oraz Jakub Bis, Mateusz Ostrowski i Łukasz Delekta za innowację „High Performance Stereo Power Amplifier”. Oba projekty  przygotowane pod kierunkiem Mariana Chrapko.

Katowice - Nisko.  Domek dla apiterapii

Sukces w konkursie jest przepustką do kariery.

- Obserwując losy naszych olimpijczyków mamy niezwykłą satysfakcję - pracują w najlepszych firmach, na najlepszych uczelniach, prowadzą własną działalność, studiują prestiżowe i niezwykle wymagające kierunki. Nikt z nich nie narzeka na kryzys, bezrobocie - cieszą się sukcesem zawodowym i czerpią to, co z życia najlepsze. A początkiem sukcesów każdego z nich były dni nauki w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku - zapewnia Wacław Piędel.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama